• राशिफल

  पाथीभरा माताको दर्शन गर्दै आज मिति २०७६ वैशाख ६ गते शुक्रबारको राशिफल पढ्नुहोस

    ओमकार  मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ

  अनावश्यक खर्चको सम्भाबना रहेकोछ । भाग्योदयका निम्ती मित्रजनको साथ सहयोग आवश्यक रहनेछ । मध्यान पश्चात भने जिवन साथीको साथ सहयोग द्वारा ब्यापार ब्यवसायका माध्यम बाट आम्दानीका श्रोत सुदृण बन्नेछ । सभा सम्मेलन जन्य कार्य सहभागीता मिल्नेछ ।


  बृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो

  नजिकका ब्यक्ति बाट बिश्वासघात हुन सक्छ । सामान्य क्षती ब्यर्होनु पर्ला । तात्कालिक खर्चका कारण सामान्य आर्थीक अभाबको सामना गर्नु पर्ला । नयाँ कार्य थालनिका निम्ति आट र साहशमा कमि आउनेछ । सन्तान सम्बन्धि समस्याले सताउने छ ।


  मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह

  पारीवारिक मेल मीलाप बढेता पनि दाम्पत्य शुखमा बाधा आउन सक्ने सम्भाबना रहेको छ । स्वास्थ सम्बन्धि समस्याको कारण मनमा सामान्य चिन्ताले सताउन सक्छ । कार्य कुसलताले मान्यजनको मन जित्न सफल रहने योग रहेको छ । शत्रु बृद्धि हुनसक्छन ।


  कर्कट राशि – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो

  नजिकका मित्रजनहरु बिचको सम्बन्ध टाढिन सक्ला । आय मुलक कार्यको थालनि हुनेछ । निर्णय गर्ने क्षमता मा बृद्धि हुने योग रहेको छ । पारीवरिक साथ सहयोग प्राप्त रहनेछ । सामान्य कार्यको निम्ती धेरै समय ब्यतित हुनाले मानसीक तनाबको सामना गर्नु पर्नेछ ।


  सिंह राशि – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे

  साधारण वाद विवादको चपेटामा फस्ने समय रहेकोले सजग रहनुहोला । मध्यान पश्चात मित्रजनहरुको साथ सहयोगमा नयाँ कार्यको प्रारम्भ हुनेछ । आत्मबिश्वासमा बृद्यिहुनाले कार्य सम्पादनमा सहजता प्राप्तहुनेछ । सामाजिक क्षेत्रमा अग्रसर रहने योग बन्नेछ ।


  कन्या राशि – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो

  कार्यसम्पादनमा सामान्य झन्झट उत्पन्न हुन सक्नेछ । तपाईको कार्यको श्रेय अन्य ब्यत्तिहरुलाई प्राप्त हुनेछ । मध्यान पश्चात भने भोजभतेरमा सरीक हुने अवसर जुट्नेछ । वाक चार्तुयताका कारण सबै ईष्ट मित्रजनलाई रीजाउन सकिनेछ ।


   

  तुला राशि – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते

  आत्मीय ब्यत्तिहरुबाट बिश्वास घात भएको महसुस हुनेछ । प्रीय मित्र हरु सगँको सम्बन्धमा तिक्तता आउनेछ । मध्यान पश्चात भने अधरुाकार्य सहजता पुर्ण सम्पादन हुनेछन । सामान्य मान सम्मान प्राप्तीको योग रहनेछ । दाम्पत्य सम्बन्धमा सुधार आउनेछ ।  बृश्चिक राशि – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु

  साजेदारीकार्यका क्षेत्रमा उत्तम समय रहेकोछ । मध्यान पश्चात मित्रजनहरुको प्रशन्नताका निम्ती सामान्य खर्चको सम्भाबना रहेकोछ । स्वास्थमा देखापरेको सामान्य समस्यामा बृद्यि हुन सक्नेछ । प्रतिपक्षीहरु सबल रहलान ।  धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे

  सामान्य कार्यमा अधिक श्रम खर्चनु पर्नेछ । सबारी साधनको प्रयोमा बिशेष सजग रहनु पर्नेट । मध्यान पश्चात आम्दानिका बिभीन्न श्रोत हरु फेला पर्नेछन । बौधिक ब्यत्तित्व हरु सगँको भेटघाटको योग बन्नेछ । मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ ।  मकर राशि – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि

  कार्य सम्पादनमा भएको त्रुटिका कारण सामान्य अपजसको सम्भाबना रहेकोछ । यात्रामा बिशेष सजग रहनु होला मध्यान पश्चात पारीवारिक साथ सहयोग द्वारा कार्य सम्पादनमा सहजता प्रात्त हुनेछ । सामाजिक दायित्व बढेको महसुस हुनेछ ।  कुम्भ राशि – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द

  गैर बिश्वसनिय कुराका पछी नलागेकै उत्तम रहनेछ । मध्यान पश्चात सामान्य यात्राकारक दिन रहनेछ । भाग्योदयका निम्ति मित्रजनहरुको साथ सहयोग आवश्यक रहनेछ । आम्दानिका मार्गहरु प्रशस्त मात्रामा फेला पर्नेछन ।  मीन राशि – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि

  पारीवारिक कलहमा बृद्यि हुन सक्नेछ । हरकसैको पुर्ण बिश्वासले अपजसको योग निमत्याउन सक्नेछ । मध्यान पश्चात स्वास्थका क्षेत्रमा सामान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ । अन्य ब्यत्तिको गलतकदमको भागीदार तपाई लाई तुल्याइनेछ ।


   

  प्रतिकृया दिनुहोस