• देश

    रविले भने मर्न तयार छु तर दुखि जनताको आवाज बोल्न र भ्रष्टाचार बिरुद्द लड्न छोडदिन, साथ दिनुहुन्छ भने शेयर गर्नुहोला

     

    रविले भने मर्न तयार छु तर दुखि जनताको आवाज बोल्न र भ्रष्टाचार बिरुद्द लड्न छोडदिन ! साथ दिनुहुन्छ भने सेयर गर्नुहोला प्लिज सेयर गरेर साथ दिनुस भन्दै रविले भने ! मर्न तयार छु तर दुखि जनताको आवाज बोल्न र भ्रस्ट बिरुद्द लड्न छोडदिन ! मलाइ मार्ने धम्कि दिनेलाई चेतावनी दिन्छु कुरै नबुझी आफुलाई गालीगलौज गर्नेलाई रविले दिए यस्तो चेतावनी  KATHMANDU – CPN-M president Pushpa Kamal Dahal, Prachand has demanded the death of four people, saying that the Television program presenter Ravi Lamichhane has given an example. He was opposed to giving the expression of his personal television program straight to the public. After protesting, he has claimed that CPN-M president and former Prime Minister Pushpa Kamal Dahal did not wish to kill Prachand.

    प्रतिकृया दिनुहोस