• फिचर समाचार

  तिन दिन हावाहुरीसहित वर्षा हुने, सचेत रहन आग्रह

    ओमकार


  काठमाडौं : मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले देशभर तीनदिन मेघगर्जजसहित वर्षा हुने जनाएको छ । आज (शनिबार) बिहान आगाी तीन दिनको मौसम पूर्वानुमान जारी गर्दै महाशाखाले आज दिउँसो देशका पूर्वी तथा मध्य भूभाग लगायत पश्चिमी पहाडी भू–भागहरुमा सामान्य बदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक बदली रहेका सम्भावना छ ।

  त्यस्तै आज राति पूर्वी तथा मध्य भू–भागका केही स्थान र पश्चिमी पहाडी भू–भागका स्थानहरुमा मेघ गर्जनसहित वर्षा हुने महासाशाद्वारा जारी बुलेटिनमा उल्लेख छ ।

   

  यस्तो छ आगामी तीन दिनको मौसम :

  शनिबार दिउँसोः देशका पूर्वी तथा मध्य भूभाग लगायत पश्चिमी पहाडी भूभागहरुमा सामान्य वदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक वदली रहने सम्भावना छ । देशका पूर्वी तथा मध्य भूभागका केहि र पश्चिमी भूभागका थोेरै स्थानहरुमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना छ।

  रातिः देशका पूर्वी भूभाग लगायत मध्य र पश्चिमी पहाडी भूभागहरुमा सामान्य वदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक वदली रहने सम्भावना छ । देशका पूर्वी तथा मध्य भूभागका केहि र पश्चिमी पहाडी भुूभागका थोेरै स्थानहरुमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना छ।

  जेठ २६ गते (आइतबार)

  दिउँसोः देशका पूर्वी तथा मध्य भूभाग लगायत पश्चिमी पहाडी भूभागहरुमा सामान्य वदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक वदली रहने सम्भावना छ । देशका पूर्वी तथा मध्य भुभागका केहि र पश्चिमी पहाडी भूभागका थोेरै स्थानहरुमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना छ।

  रातिः देशका पूर्वी तथा मध्य भूभाग लगायत पश्चिमी पहाडी भूभागहरुमा सामान्य वदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक वदली रहने सम्भावना छ । देशका पूर्वी तथा मध्य भूभागका केहि र पश्चिमी पहाडी भूभागका थोेरै स्थानहरुमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना छ।

  जेठ २७ गते (सोमवार)

  दिउँसोः देशका पूर्वी तथा मध्य भूभाग लगायत पश्चिमी पहाडी भूभागहरुमा सामान्य वदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक वदली रहने सम्भावना छ । देशका पुर्वी तथा मध्य भुभागका केहि र पश्चिमी भुभागका थोेरै स्थानहरुमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना छ।

  रातिः देशका पूर्वी तथा मध्य भूभाग लगायत पश्चिमी पहाडी भूभागहरुमा सामान्य वदली रहने र बाँकी भागहरुमा आंशिक वदली रहने सम्भावना छ । देशका पूर्वी तथा मध्य भूभागका केहि र पश्चिमी भूभागका थोेरै स्थानहरुमा मेघ गर्जन सहित वर्षाको सम्भावना छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस