• अर्थ

  एक साताभित्र दाेस्राेपटक पेट्रोलियम पदार्थकाे मूल्यवृद्धि, ग्याँसको यथावत्

    ओमकार टाइम्स

  काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले एक साताभित्र दाेस्राे पटक पेट्राेलियम पदार्थकाे मूल्य बढाएकाे छ । एक साता अघि मात्र पेट्रोल, डिजल तथा मट्टीतेलमा २ रुपैयाँ मूल्य बढाएकाे निगमले फेरि आज राति १२ बजेबाट लागू हुने गरी पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यवृद्धि गरेको हाे । पेट्रोल, डिजल तथा मट्टीतेलको साविक मूल्यमा दुई रुपैयाँ बढाइएको छ।

  राति १२ बजेबाट नयाँ मूल्य अनुसार पेट्रोल प्रतिलिटर रु ११४, डिजल र मट्टीतेलको रु ९७ तथा हवाई इन्धनको मूल्य ६७ तिर्नुपर्ने भएको छ । एलपी ग्याँसको मूल्य भने यतावत् रहेकाे छ । ग्याँसकाे मूल्य अघिल्लाे साता मात्र प्रतिसिलिण्डर १३७५ बाट २५ रुपैयाँ बढेर १४०० रुपैयाँ पुगेकाे थियाे ।

  अन्तर्राष्ट्रिय मूल्यअनुसार समायोजन गर्ने क्रममा मूल्य वृद्धि गरिएको निगमले जनाएको छ । पछिल्लो समय स्वचालित मूल्य प्रणाली कार्यान्वयन गर्न नसक्दा निगम घाटामा गएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस