• पत्र-पत्रिका

  लोकसेवा आयोगले आह्वान गरेको विज्ञापनमा झन्डै ३ लाखको आवेदन

    पत्रपत्रिका


  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले स्थानीय तहका लागि आह्वान गरेको विज्ञापनमा झन्डै ३ लाखको आवेदन परेको छ।

   

  आयोगका अनुसार आइतबार साँझ ५ बजेसम्म २ लाख ९३ हजार २ सय ७१ जनाको आवेदन दर्ता भएको छ। जसअन्तर्गत खुलातर्फ २ लाख ८९ हजार ७ सय ८८, जनजातितर्फ ३१ हजार १ सय ३६, मधेसीतर्फ १८ हजार १ सय ८८, दलिततर्फ २ हजार २ सय ३९, अपांगता भएकातर्फ १ सय ११ र पिछडिएका क्षेत्रतर्फ ८७ जनाको आवेदन परेको आयोगले जनाएको छ।

   

  आवेदन बापत झन्डै ६ करोड राजस्व संकलन भएको छ। आयोगका अनुसार ५ करोड ५४ लाख ५९ हजार १ सय रुपैयाँ राजस्व संकलन भइसकेको छ। आयोगले दिएको आवेदनको समयावधि मंगलबार राति १२ बजेबाट समाप्त हुँदै छ। प्राविधिक समस्याका कारण आवेदन दिन नपाएको गुनासोपछि आयोगले समयावधि थप गरेको थियो। आवेदकले अनलाइन आवेदनमा अझै समस्या उत्पन्न भएको गुनासो गर्दै आएकाे खबर आजकाे राजधानी दैनिकमा छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस