• विदेश

  भारतमा लगातार चौथो दिन एक लाखभन्दा कम संक्रमित भेटिए

    एजेन्सी

  भारतमा कोरोना संक्रमितको आँकडामा कमीको सिलसिला जारी छ । बिहिबार भारतमा ९१,२११ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । १ लाख ३३ हजार ५९८ संक्रमित निको भए र ३,४०१ को मृत्यु भयो । यो लगातार चौथो दिन हो जब नयाँ संक्रमितको संख्या एक लाखभन्दा कम भेटिएको छ ।

   

  अघिल्लो दिन ४५,५४२ सक्रिय संक्रमितको संख्यामा पनि कमी देखियो । यसमा गिरावटको सिलसिला करिब एक महिनादेखि जारी छ । अघिल्लो पटक १२ मे मा यसमा ६,३९९ को वृद्धि देखिएको थियो । हाल भारतमा ११ लाख १९ हजार ९२८ बिरामीको उपचार चलिरहेको छ । ९ मे मा यो आँकडा ३७ लाख ४१ हजार ३०२ को पीकमा थियो ।

   

  भारतमा कोरोना महामारी आँकडामाः

  पछिल्लो २४ घण्टामा भेटिएका कूल संक्रमितः ९१, २११

  पछिल्लो २४ घण्टामा कूल निको भएकाः १.३३ लाख

  पछिल्लो २४ घण्टामा कूल मृत्युः ३,४०१

  हालसम्म कूल संक्रमित भइसकेकाः २.९१ करोड

  हालसम्म निको भएकाः २.७६ करोड

  हालसम्म कूल मृत्युः ३.५९ लाख

  हाल उपचार गराइरहेका बिरामीको कूल संख्याः ११.६५ लाख

  प्रतिकृया दिनुहोस