• सम–सामयिक

    आजको मौसम : केही प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना

      ओमकार टाइम्स

    काठमाडौं । राष्ट्रिय जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले आज (बुधबार) देशभर मौसमको प्रभावबारे विवरण सार्वजनिक गरेको छ । महाशाखाका अनुसार आज बिहानैदेखि काठमाडौं उपत्यकालगायत अन्य केही तराइका जिल्ला र पहाडी क्षेत्रमा मौसम परिवर्तन भइ हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ ।  साथै, केही प्रदेशका हिमाली जिल्लामा पनि हावाहुरीसहित चट्याङ र भारी वर्षाको सम्भावना रहेको बताइएको छ ।

    त्यस्तै, दिउँसो पनि देशभर सामान्यदेखि पूर्ण बदली रही धेरै स्थानहरुमा हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ । लुम्बिनी, गण्डकी तथा सुदुरपश्चचिम प्रदेशका थोरै स्थानमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेको छ । त्यसैगरी राति पनि देशभर सामान्यदेखि पूर्ण बदली रही धेरै स्थानहरुमा हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ । बागमती तथा गण्डकी प्रदेशका एक–दुई स्थानमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

    प्रतिकृया दिनुहोस