• सम–सामयिक

  यस्तो रहनेछ आज दिनभरको मौसम

    ओमकार टाइम्स

  काठमाडौँ : आज प्रदेश १, बागमती र गण्डकी प्रदेशका पहाडी भू–भागहरूको मौसममा आंशिक बदली रहने जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । अन्य क्षेत्रको मौसम सामान्यतया सफा रहने छ। महाशाखाका अनुसार हाल नेपालमा कुनै उल्लेखनीय मौसमी प्रणाली रहेको छैन ।

  मंगलबार बिहान देशका पहाडी भूभागहरुमा आंशिक बदली रही बाँकी भू-भागको मौसम सामान्यतया सफा रहेको छ । यस्तै दिउँसो प्रदेश १, बागमती प्रदेश र गण्डकी प्रदेशका पहाडी भूभागहरुमा आंशिक बदली रही वाँकी भू-भागहरुमा मौसम सामान्यतया सफा रहने सम्भावना रहेको छ । यस्तै राति पहाडी भूभागमा आंशिक बदली रही बाँकी भूभागहरुमा मौसम सामान्यतया सफा रहने छ।

  देशभर चिसो बढेकोले सतर्कता अपनाउन महाशाखाले आग्रह गरेको छ। वायुको अधिकतम र न्यूनतम तापक्रम घट्ने क्रममा रहेकाले चिसोबाट बच्न सामान्य सतर्कता अपनाउन महाशाखाले अनुरोध गरेको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस