• राशिफल

  आजको राशिफल : २०७९ साल असार ९ गते बिहिबार

    ओमकार टाइम्स

  ९ असार २०७९, विहीबार । तद्नुसार २२ जुन २०२२। असार कृष्ण दशमी, बणिज करण, शोभन योग, चन्द्रमा मीन राशिमा छ। आज बिहान सूर्योदय ५ः१० मा भएको छ भने सूर्यास्त ७ः०३ मा हुनेछ ।

  आज बिहान ११ः४९ देखि १२ः३४ सम्म अभिजित मूर्हत रहेको छ। आजका देवता वृहस्पति र ग्रहदेव सूर्य हुन् । बिहीबार धातुका सामान खरिद गर्दा शुभ हुनेछ । बिहीबार अध्ययन, अनुसन्धानको काम गर्दा पनि शुभ हुनेछ । विहीबारको दिन बगलामुखी मन्दिरको दर्शन गर्ने प्रचलन रहेको छ ।

  मेष (चु.चे.चो.ला.लि.लु.ले.लो.अ)
  सामाजिक सेवामा काम गर्दै आउनुभएको छ भने मानसम्मान मिल्नेछ। स्वास्थ्यमा सुधार हुनेछ। आफूभन्दा उच्च व्यक्तिबाट सम्मान प्राप्त हुने छ। आजको दिन मनमा खुसी छाउने छ। आज परिवारका सदस्यलाई कुनै नयाँ अध्ययन सामग्री खरिद गरेर दिनुहोला ।

  वृष (इ.उ.ए.ओ.वा.वि.वु.वे.वो)
  आज आकस्मिक धनलाभ हुनेछ। व्यापारबाट सोचभन्दा बढी आर्थिक लाभ प्राप्त हुनेछ। दाम्पत्य जीवनमा सुख प्राप्त हुनाका साथै यात्राको अवसर प्राप्त हुनेछ। मनमा सकारात्मक सोच र खुसी हुने खबरले उत्साह थपिने छ। बगलामुखी दर्शनले दाम्पत्य जीवनमा खुसियाली छाउने छ।

  मिथुन (क.कि.कु.घ.ङ.छ.के.को.ह)
  धनलाभ र नयाँ नयाँ खबरले मनमा खुसियाली छाउने छ । घर परिवार र आफन्तसँग केही विषयमा विवाद हुनसक्छ । त्यसैले आजको दिन कम बोल्ने र अर्काका कुरा सुन्ने गर्दा राम्रो हुनेछ । राम्रो काम गर्न खोज्दा पनि अनावश्यक आरोप लाग्न सक्छ ।

  कर्कट (हि.हू.हे.हो.डा.डि.डु.डे.डो)
  सोच र परिवारका कुरा नमिल्दा नकारात्मक सोच आउनसक्छ। अध्ययन अध्यापनमा मन लगाउनु होला। सोच अनुसारका काम नहुँदा नकारात्मक धारणा आउनसक्छ । आज मौन रहनु, नियमित काम बाहेक अन्य काममा त्यति धेरै ध्यान नदिनुहोला।

  सिंह (मा.मि.मु.मे.मो.टा.टि.टु.टे)
  सिंह राशिका जातकले बिहीबार सूर्योदयको दर्शन गर्नुहोला। अनावश्यक विवाद हुनसक्छ। आजको दिन भुलेर पनि कसैसँग विवाद नगर्नुहोला। अध्ययनमा रुचि छ भने नयाँ पुस्तक अध्ययनको थालनी लागि शुभ हुनसक्छ। आजको दिन मौन रहन उत्तम हुनेछ।

  कन्या (टो.प.पी.पू.ष.ण.ठ पे.पो)
  आज यात्रा गर्नुपर्ने हुनसक्छ। आफन्त र मित्रजनबाट साथ र सहयोगको प्रस्ताव आउनसक्छ। आजको दिन नयाँ वस्त्र खरिद गरेर लगाउन राम्रो हुनेछ। स्त्रीजातिको साथ र सहयोग लिएर कुनै काम गर्नु थाल्नुभएको छ भने सोचअनुसारको प्रतिफल प्राप्त हुनेछ।

  तुला( रा.री.रु.रे.रो.ता.ती.तु.ते)
  मानसिक असन्तोष र सोच अनुसारको काम नहुँदा मनमा चिन्ता थप हुनसक्छ। मनमा सकारात्मक सोच राखेर काम गर्न आवश्यक छ। व्यापारमा हुनुहुन्छ भने आजको दिन फाइदा हुन्छ। धैर्यको आवश्यकता हुन्छ। आजको दिन गणेशको मन्दिरको दर्शन गरेर काम शुरु गर्दा शुभ हुन्छ ।

  वृश्चिक (तो.ना.नि.नु.ने.नो.या.यि.यु)
  बिहान सूर्योदयको दर्शन गरेर दिनको सुरुवात गर्नुहोला । मनमा प्रसन्नता र उत्साह बढ्ने छ । कुनै नयाँ कामको सुरुवात समेत गर्न सक्नुहुनेछ । कामबाट सफलता प्राप्त हुनेछ । अनावश्यक आरोप लाग्नसक्छ । आफ्नो नियमित काम गर्दा होसियारी, धैर्य आवश्यक छ ।

  धनु (ये.यो.भा.भी.भु.ध.फा.ढ.भे)
  आफ्नो स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । आजको दिन व्यर्थमा समय खर्च र अनावश्यक आर्थिक भार थपिने छ। आजको दिन मित्रमण्डलीबाट असहयोग हुनसक्नेछ। साथ सहयोग कसैको नहुँदा पनि तपाईको मनमा उर्जाका लागि देवालय र शिवालयको दर्शन गर्नु जानुहोला । कसैसँग विवाद नगर्नुहोला ।

  मकर (भो.जा.जी.जू.जे.जो.ख.खि.खु.खे.खो.गा.गी)
  आजको दिन सोचेअनुसारको काम हुने भएकाले नयाँ काम गर्नसक्नुहनेछ । धेरै खुसी र दुःखी नभइकन आफ्नो काम गरिरहनु होला । मनमा निकै हर्ष छाइरहने छ । बिहान सूर्यनारायणलाई जल दिएर दर्शन गर्नुभयो भने दिन सफल हुनेछ । आजको दिन परिवारको सदस्यहरुबीच सम्बन्ध प्रकाढ हुनेछ ।

  कुम्भ (गु.गे.गो.सा.सी.सु.से.सो.द)
  मनमा अति प्रसन्नता छाउने छ । कुम्भ राशिका जातकले आजको दिन सोचअनुसारको काम र शत्रुमाथि विजय प्राप्ति हुनेछ। चन्द्रमाको साथ रहेको छ। बिहान सूर्योदयको दर्शन गर्नुहोला ।सामाजिक काममा मन जानेछ। तपाईले गरेको कार्यको परिवारका सदस्य समेत खुसी हुनेछन् । आजको दिन कुनै नयाँ काम गर्न सक्नुहुनेछ ।

  मीन(दी.दु.थ.झ.ञ.दे.दो.च.ची)
  बिहीबारका दिन मीन राशिमा जातकले बिहान सूर्योदयको दर्शन गरेर नजिक वा देवालयको दर्शन गर्नु उत्तम हुनेछ । अध्ययन अध्यापनको क्षेत्रका कार्य डगर्ने मीन राशि भएका ब्यक्तिले आजको दिन कुनै नयाँ पुस्तक खरिद र लेखनका काम गर्नसक्नुहुन्छ । विद्यार्थी बर्गको लागि विहीबारको दिन कुनै काम शुरु गर्दा सफलता प्राप्त हुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस