• कला

  निलम र ईशा ‘मिसेस एण्ड मिस गुरुङ’ घोषित

    ओमकार टाइम्स

  निलम गुरुङ र ईशा गुरुङ ‘मिसेस एण्ड मिस गुरुङ २०२२’ घोषित भएका छन् । मिसेस तर्फको निलम र मिस तर्फका उपाधि इशाले हात पारेका हुन् ।प्रतियोगीतामा फष्ट रनरअप सिमा गुरुङ, सेकेन्ड रनरअप शर्मिला गुरुङ, थर्ड रनरअप पवी गुरुङ चुनिए । विजेता सबैले उपाधिको साथमा नगद सहित बिभिन्न उपहार समेत हात पारे ।

  एस.के.इन्टरटेनमेन्ट आयोजक रहेको प्रतियोगिताको निर्णायकमा अभिनेता रमेश उप्रेती, निर्मात्री तथा कलाकार सविता गुरुङ , केशब थापा, आनन्द गुरुङ, अशोक तामाङ आकृति तामाङ र एमबी गुरुङ रहेका थिए ।

  नेपाली कांग्रेसका नेता रामहरि खतिवडा, सिता गुरुङ, महिन्द्र लिम्बु, पूर्व मन्त्री दिलमान पाख्रिन, पूर्व मन्त्री यसोदा कुमारी लामा लगायत समेत सहभागी कार्यक्रममा सास्कृतिक ताझामका साथ आयोजना भएको थियो । गुरुङ जातिको कला संस्कृति भेषभूषा, रिति–रिवाज एबम रहन–सहनलाई उजागर गर्दै विवाहित तथा अविवाहित गुरुङसेनी प्रतिभा निखार्ने उदेश्यले प्रतियोगीता आयोजना भएको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस